Öğrenci Yorumları

Başarı Hikayeleri

Bize “Neyle gurur duyuyorsunuz?” diye soracak olursanız; size olan cevabımız, öğrencilerimizin Başarı Hikayelerini onlardan dinlemek olacaktır.

Almış olduğum eğitimlerden çok memnun kaldım. Bir kursta olması gereke her şey var burada 🙂 Hocalarıma da çok teşekkür ediyorum özellikle de kendi hocama. Seviliyorsunuz hocam 🙂

O. P. Grafik Tasarım Kursu

Vermiş olduğunuz eğitimden dolayı teşekkür ederim. Aldığım bilgilerden dolayı ise Onur Beye ayrıca teşekkürler 🙂 Eğitimden gayet memnun kaldım. Umarım bundan sonrası içinde her şey güzel olur.

Y. Y. Desen Tasarım Kursu

Kısa sürede eğitimimi aldım. Kardeşimle geldiğim için indirim sağladılar. Eğitmenimiz piyasada aktif olarak çalışan biri olduğu için bize tam anlamıyla piyasa eğitimi verdi.

P. K. Muhasebe Kursu

Info Akademi'den aldığım eğitimlerden fazlasıyla memnunum. Rahatlıkla herkese önerebilirim. Güzel bi kadroya sahipler hocalar çok öğretici çok ilgili bütün kadroya özellikle kendi eğitmenime teşekkür ediyorum.

B. K. Grafik Tasarım Kursu

Aldığım Grafik eğitimden tam anlamıyla memnunum. Şuanda da Stilistlik eğitimi alıyorum bu kurstan da diğeri gibi memnun kalacağımdan eminim.

S. A. Moda Tasarım Kursu

Burada geçirdiğimiz zaman içerisinde programları uygulamalı olarak işledik. Eğitmenimizin ders anlatımı ve çalışan kadronun yaklaşımı kısacası herşey den memnun kaldım.

E. K. Muhasebe Kursu

Info Akademi'de Grafik kursuna yazıldım. Hem eğitim anında hemde eğitim sonrasında büyük destek gördüm. Eğitimden memnun kaldığımı programları her kullandığımda anlıyorum. Herkese öneririm :)

S. S. Grafik Tasarım

Kursunuzdan aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Güler yüzlü hocalarımız sayesinde daha severek geldiğimi söyleyebilirim.Tavsiyelerim sadece bu kurs için olacaktır. INFO AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.TEŞEKKÜRLER ONUR HOCAM :)

M. Ç. Moda Tasarımı Kursu
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi
Whatsapp iletişim