Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım
Kursu
Photoshop - Illustrator - Indesign - Corel %20 BURSLU T: 0212 451 4636 - T: 0212 452 4636

Bilgi Talebi
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Teşekkürler Info!

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirildim ve kariyer hayatıma iyi bir seviyeden başlayabildim. Grafik tasarım kursu da tam anlamıyla yeterli geldi.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden tam anlamıyla memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı tüm Info ailesine teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:

Grafik Tasarım Kursu Hakkında Ön Bilgi:

Grafik tasarım kursu günümüz dijital dünyasında iletişim için kulladığımız kanallardaki materyalleri tasarlamak için verilen bir eğitimdir. Tasarım dilini öğrenip, bu bilgisini hayal gücüyle birleştirmek isteyen, giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan herkes grafik tasarım kursuna katılabilir. Katılımcılar, piyasada güncel olarak kullanılan grafik tasarım programlarını kullanımını öğrenip, bu programlar üzerinde kurumsal kimlik ve ya dijital tasarım unsurlarını sıfırdan hazırlamayı öğrenirler.

Grafik tasarım eğitimi içeriğinde; kurumsal kimlik tasarımı, afiş, logo tasarımı, kartvizit, katalog, makbuz, fatura, dergi, gazete, ambalaj tasarımı, sosyal medya kanallarındaki kitler gibi unsurların tasarlanması öğretilir.

Eğitim içeriğinde verilen programlar: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Corel Draw

Grafik Tasarım Kursunun Süresi:

Grafik tasarım kursu, toplam süresi, Hafta içi grupları tercih edildiğinde program 2 Ay, Hafta sonu grupları tercih edildiğinde ise 2 buçuk ay sürmektedir. Eğitim bittikten sonra kursu ücretsiz olarak tekrar baştan alabilirsiniz, gelemediğiniz günler için sınırsız etüt ve tekrar hakkınız yine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sınıflarımız 6 Kişilik olup özel ders standartlarında eğitiminizi tamamlarsınız. Grafik tasarım kursu fiyatları için eğitim danışmanınız dan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Programlar Hafta içi, Pazartesi Hariç; Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma , Hafta Sonu Grupları ise Cumartesi – Pazar günleridir. Ayrıca çalışan kursiyerlerimiz için Sadece Cumartesi ve Pazar günleri gruplar açılmaktadır.

Eğitimin süresi kaç ay? 3 Ay

Sorular ve Cevapları:

Sınıflar kaç kişilik? 6 Kişilik
Uzaktan eğitim var mı? Tabiki!*
Sıkça Sorulan Sorular
Kurs sonunda iş imkânı var mı?

Tabi! Kursumuzdan devamsızlık yapmadan mezun olduğunuz takdirde anlaşmalı olduğumuz firmalara yönlendirmenizi hızlı bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca ücretsiz olarak etkili CV doldurma konusunda da yardımcı olmaktayız.

Eğitim süreci nasıl?

Eğitimlerimiz sıfırdan başlar. Sizi grafik tasarım ile ilgili hiç bir bilginiz yokmuş gibi kabul ederiz. Bunun sonrasında 10 – 20 saat arası teorik eğitim ile grafik tasarımını gelişimi ve mantığından bahsederiz. Daha sonra ise bilgisayarlı grafik programları üzerinde tüm konular anlatılır.

Programları evde kullanabilir miyim?

Eğitimi verilen programların demo yada kısıtlı sürümleri ücretsiz olarak katılımcılara verilir.

Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirilip kariyer hayatına başlayabildim. Grafik tasarım kursuda tam anlamıyla yeterli.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden çok memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi