Öğrenci Yorumları

Başarı Hikayeleri

Bize “Neyle gurur duyuyorsunuz?” diye soracak olursanız; size olan cevabımız, öğrencilerimizin Başarı Hikayelerini onlardan dinlemek olacaktır.

Öğrenci Yorumları

Grafik tasarım kursu almak için bir çok eğitim merkezi var ama ben infoakademi'yi seçtim. Bunun en büyük sebebi eğitmenlerinin aynı zamanda piyasaya aktif olarak grafik tasarım işi yapıp bu sektörde çalışmaları.

Ezgi D. Grafik Tasarım Kursu
Öğrenci Yorumları

Babamın işletmiş olduğu matbaadaki grafik tasarımcı eksiğini doldurmak için infoakademi'ye kayıt oldum. Çok yardımı oldu Photoshop ve Corel programlarını eksiksiz olarak öğrenip mezun oldum. Hocama teşekkürler :)

Fikri Orhan E. Grafik Tasarım Kursu
Öğrenci Yorumları

infoakademi'de Modelistlik eğitimi aldım. infoakademi 'yi seçmemin en büyük nedeni eğitimlerinin kısa sürede tamamlanması oldu. Diğer kurslarda 1 yıl süren eğitimi, daha kaliteli bir şekilde infoakademi'de alabiliyorsunuz.

M. K. Modelistlik Kursu
Öğrenci Yorumları

Kayıt olurken ve sonrasındaki ilgi çok iyi. Eğitim sonrası verdikleri rehberlik sonucu önceki işimden daha iyi bir yerdeyim.

F. N. Muhasebe Kursu
Öğrenci Yorumları

Bir çok kurs merkezini araştırdıktan sonra bu sayfadaki yorumlara bakarak kayıt oldum. Şuan mezun oldum ve çok memnun kaldım.

H. Y. Muhasebe Kursu
Öğrenci Yorumları

Uzun zaman işşiz kaldıktan sonra kendime yatırım yapmak istedim ve bilgisayarlı modelistlik kurslarına katıldım. Şuanki işimi Info'ya borçluyum.

E. K. Modelistlik Kursu
Öğrenci Yorumları

infoakademi Online eğitimlerine katıldım. Birebir eğitim gibi hiç bir farkı yok, çok faydalı oldu. Sertifikamı da eve gönderdiler. Kesinlikle öneririm!

A. Ç. Grafik Tasarım Kursu
Öğrenci Yorumları

infoakademi'den aldığım eğitimden çok memnunum.Sevecen ve güler yüzlü hocama çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebileceğim bir kurs merkezi.

K. H. Stilistlik Kursu
Öğrenci Yorumları

Güleryüzlü eğitmenlerinden ve detaylı eğitimlerinden çok memnun kaldım. infoakademi ile modelistlik kursu aldığıma çok memnunum.

A. A. Bilgisayarlı Modelistlik Kursu
Öğrenci Yorumları

Eğitmenimizin anlaşılır bir şekilde, ilgili ve titiz anlatımıyla başarıyı yakaladığımız bir kurum. Herşey için teşekkür ederim. Tüm yeni kayıtlara başarılar.

A. Ç. Desen Tasarımı Kursu
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi
Whatsapp iletişim