Öğrenci Yorumları
Bizi Mezun Olan
Öğrencilerimizden Dinleyin!

Öğrenci Yorumları

Başarı Hikayeleri

Bize “Neyle gurur duyuyorsunuz?” diye soracak olursanız; size olan cevabımız, öğrencilerimizin Başarı Hikayelerini onlardan dinlemek olacaktır.

InfoAkademi'de Modelistlik eğitimi aldım. Info Akademi 'yi seçmemin en büyük nedeni eğitimlerinin kısa sürede tamamlanması oldu. Diğer kurslarda 1 yıl süren eğitimi, daha kaliteli bir şekilde infoakademi'de alabiliyorsunuz.

M. K. Modelistlik Kursu

Kayıt olurken ve sonrasındaki ilgi çok iyi. Eğitim sonrası verdikleri rehberlik sonucu önceki işimden daha iyi bir yerdeyim.

F. N. Muhasebe Kursu

Bir çok kurs merkezini araştırdıktan sonra bu sayfadaki yorumlara bakarak kayıt oldum. Şuan mezun oldum ve çok memnun kaldım.

H. Y. Muhasebe Kursu

Uzun zaman işşiz kaldıktan sonra kendime yatırım yapmak istedim ve bilgisayarlı modelistlik kurslarına katıldım. Şuanki işimi Info'ya borçluyum.

E. K. Modelistlik Kursu

Info Akademi Online eğitimlerine katıldım. Birebir eğitim gibi çok faydalı oldu! Sertifikamıda eve gönderdiler. Kesinlikle öneririm!

A. Ç. Grafik Tasarım Kursu

Info Akademi'den aldığım eğitimden çok memnunum.Sevecen ve güler yüzlü hocama çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebileceğim bir kurs.

K. H. Stilistlik Kursu

Güleryüzlü eğitmenlerinden ve detaylı eğitimlerinden çok memnun kaldım. Info Akademi ile modelistlik kursu aldığıma çok memnunum.

A. A. Bilgisayarlı Modelistlik Kursu

Eğitmenimizin anlaşılır bir şekilde, ilgili ve titiz anlatımıyla başarıyı yakaladığımız bir kurum. Herşey için teşekkür ederim. Tüm yeni kayıtlara başarılar.

A. Ç. Desen Tasarımı Kursu
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi