Modelistlik Kursu

MODELİSTLİK
KURSU
PRATİK MODELİSTLİK VE GERBER 8 AYLIK AKADEMİ T: 0212 451 4636 - T: 0212 452 4636

Bilgi Talebi
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Nisa Gürler Grafik Tasarım Kursu

Grafik tasarım için bir çok kurs araştırdım en samimi ve ilgili infoakademi'de karar verdim, hocam başta olmak üzeri bire bir eğitim olması ve detaylı dersler doğrultusunda mezun oldum çok memnun oldum :)

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Teşekkürler infoakademi iyi ki varsın!

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirildim ve kariyer hayatıma iyi bir seviyeden başlayabildim. Grafik tasarım kursu da tam anlamıyla yeterli geldi.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden tam anlamıyla memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı tüm Info ailesine teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat bilgilerimiz: Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:

Bilgisayarlı modelistlik kursu ve elde kalıp kursu ön bilgi:

Modelistlik kursu bölümüne kayıt olan kursiyerlerimiz Elde kalıp ve bilgisayarlı modelistlik kursu derslerine ait tüm konuları, sektördeki yenilikler ve gelişmeler dikkate alınarak öğrenirler. Sınıflarımız 6-8 kişilik olduğu için eğitimler kısa sürede tamamlanır ve kurs sonunda iş yönlendirmeleri yapılır. Elde kalıp kursu içeriğinde; tam boy kalıp üzerinde etek, ceket, pantolon, abiye, gelinlik, eşofman, pantolon, üst & iç giyim kalıpları, model uygulamalı kalıp çizimleri, pastal ve serileme gibi pratik konuların eğitimleri verilmektedir.

Talep eden öğrencilere ücretsiz olarak gelinlik ve abiye kalıp eğitimleri de verilmektedir. Bilgisayarlı Modelistlik Kursu içeriğinde ise Gerber kursuna giriş yapılarak bilgisayar üzerinde tüm kalıpları çıkartmak, model uygulama, pastal, serileme eğitimi ve bunun gibi bir çok konuyu öğrenirsiniz.

Eğitimin süresi kaç ay? 8 Ay

Sorular ve Cevapları:

Sınıflar kaç kişilik? 6-8 Kişilik
Belge veriliyor mu? Tabiki!*

Modelistlik kursunun süresi:

Modelistlik eğitiminin süresi ortalama 8 ay olup, Elde kalıp eğitimi 6 ay Bilgisayarlı modelistlik eğitimi ise 2 ay sürmektedir. Eğitim tamamlandıktan sonra kursu en baştan ücretsiz olarak tekrar alabilirsiniz. Gelemediğiniz günler için sınırsız etüt ve tekrar hakkınız ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sınıflarımız 6-8 kişiliktir, Bu sayede özel ders standartlarında eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Modelistlik kursunu veren eğitmenimiz piyasaya aktif olarak iş yaptığı için, mezun olduğunuzda istediğiniz yerde işe başlayacak teorik ve teknik bilgiye sahip olursunuz.

Hızlandırılmış sınıflarımıza katılarak daha kısa zamanda modelist olabilirsiniz. Süre konusunda eğitim danışmanınızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğüitim günleri: hafta içi, salı – çarşamba – perşembe – cuma , hafta Sonu grupları ise cumartesi ve pazar günleridir. Ayrıca çalışan ve Anadolu yakasından gelen kursiyerlerimiz için sadece cumartesi veya sadece pazar günleri gruplar açılmaktadır.

Pratik Modelistlik Kursu
Sıkça Sorulan Sorular
Eğitmenleriniz kim?

Eğitmenlerimiz, moda tasarım eğitmeni olmanın yanı sıra, modelistlik işini faal olarak yapan ve piyasaya aktif olarak kalıp çıkaran kişilerden oluşmaktadır. Eğitmeninizin piyasa bilgisinin olması, mezun olduğunuzda iş hayatına kolayca atılmanızı ve hızlı bir şekilde iş bulmanızı sağlar.

Derslerde eğitmeniniz sizi, yanına alacağı bir modelist gibi eğitip, bildiği tüm pratik ve teorik bilgiyi size aktarır.

Eğitiminizin süresi nedir?

Eğitimin toplam süresi ortalama 8 Ay’dır. 8 ayın 6 ayı pratik modelistlik eğitimi ile geçer. Son 2 ayı ise bilgisayarlı modelistlik eğitimiyle tamamlanır. Eğitimin 8 ay da tamamlanması tamamen pratik ve piyasa odaklı eğitim aldığınız içindir. Bu eğitimde sadece moda tasarım sektöründe işinize yarayacak olan bilgileri alırsınız. Talep eden kursiyerlerimiz için daha yoğun ve erken biten gruplar açılmaktadır.

Kurs sonunda iş imkanı var mı?

Tabi! Devamsızlık yapmayan öğrencilerimize iş imkanı sağlamaktayız. İş imkanı sağlayabiliyoruz çünkü; sektördeki bir çok firma infoakademi'yi tanıyor.

Modelistlik Kursu Galerisi:
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Hocama teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirilip kariyer hayatına başlayabildim. Grafik tasarım kursuda tam anlamıyla yeterli.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden çok memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi
Whatsapp iletişim