Modelistlik Kursu

MODELİSTLİK
KURSU INFO
’DA PRATİK MODELİSTLİK VE GERBER 7 AYLIK AKADEMİ T: 0212 451 4636 - T: 0212 452 4636

Bilgi Talebi
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Teşekkürler Info!

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirildim ve kariyer hayatıma iyi bir seviyeden başlayabildim. Grafik tasarım kursu da tam anlamıyla yeterli geldi.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden tam anlamıyla memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı tüm Info ailesine teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:

Bilgisayarlı modelistlik kursu ve elde kalıp kursu ön bilgi:

Modelistlik kursuna gelen katılımcılarımız Elde kalıp ve bilgisayarlı modelistlik kursu derslerine ait tüm konuları, sektördeki yenilikler de dikkste alınıarak öğrenirler. Sınıflarımız 6 kişilik olduğundan eğitimler kısa sürede tamamlanır ve kurs sonunda iş yönlendirmeleri yapılır. Elde kalıp kursu içeriğinde; tam boy kalıp üzerinde etek, ceket, pantolon, abiye, gelinlik, üst & iç giyim kalıplarının çizimi, model uygulamalı kalıp çizimleri, pastal ve serileme gibi pratik konuların eğitimleri verilmektedir.

Talep eden öğrencilere ücretsiz olarak gelinlik ve abiye kalıp eğitimleri de verilmektedir. Bilgisayarlı Modelistlik Kursu içeriğinde ise Gerber kursuna giriş yapılarak bilgisayar üzerinde tüm kalıpları çıkartmak, model uygulama, pastal, serileme eğitimi ve bunun gibi bir çok konuyu öğrenirsiniz.

Eğitimin süresi kaç ay? 7 Ay

Sorular ve Cevapları:

Sınıflar kaç kişilik? 6 Kişilik
İş güvencesi var mı? Tabiki!*

Modelistlik kursunun süresi:

Modelistlik eğitiminin süresi 7 Ay olup, Bilgisayarlı modelistlik eğitimi 3 ay Elde kalıp eğitimi ise 4 ay sürmektedir. Eğitim tamamlandıktan sonra kursu en baştan ücretsiz olarak tekrar alabilirsiniz. Gelemediğiniz günler için sınırsız etüt ve tekrar hakkınız ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sınıflarımız 6 Kişilik olup özel ders standartlarında eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Modelistlik kursunu veren eğitmenimiz piyasaya aktif olarak iş yaptığı için, mezun olduğunuzda istediğiniz yerde işe başlayacak teorik ve teknik bilgiye sahip olursunuz. Bu sayede; devamsızlık yapmadan mezun olan öğrencilerimizi, bizden Modelist isteyen firmalara kolayca yerleştirip referans olabiliyoruz.

Hızlandırılmış sınıflarımıza katılarak daha kısa zamanda modelist olabilirsiniz. Süre konusunda eğitim danışmanınız dan bilgi alabilirsiniz.

Program seansları: Hafta içi, Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma , hafta Sonu grupları ise Cumartesi ve Pazar günleridir. Ayrıca çalışan ve Anadolu yakasından gelen kursiyerlerimiz için sadece Cumartesi veya Pazar günleri gruplar açılmaktadır.

Pratik Modelistlik Kursu
Sıkça Sorulan Sorular
Eğitmenleriniz kim?

Eğitmenlerimiz, moda tasarım eğitmeni olmanın yanı sıra, modelistlik işini faal olarak yapan, piyasaya kalıp çıkaran kişilerden oluşmaktadır. Eğitmeninizin piyasa bilgisinin olması, mezun olduğunuzda iş hayatına kolayca atılmanızı ve hızlı bir şekilde iş bulmanızı sağlar.

Derslerde eğitmeniniz sizi, yanına alacağı bir modelist gibi eğitip, bildiği tüm pratik ve teorik bilgiyi size aktarır.

Eğitiminizin süresi nedir?

Eğitimin toplam süresi 7 Ay’dır. Yedi ayın 4 ayı pratik modelistlik eğitimi ile geçer, son üç ayı ise bilgisayarlı modelistlik eğitimiyle tamamlanıp, sona erer. Eğitimin 7 ay da tamamlanması tamamen pratik eğitim aldığınız içindir.Bu eğitimde sadece moda tasarım sektöründe işinize yarayacak olan bilgileri alırsınız. Talep eden kursiyerlerimiz için daha yoğun ve erken biten gruplar açılmaktadır.

Kurs sonunda iş imkanı var mı?

Tabi! Devamsızlık yapmayan öğrencilerimize iş imkanı sağlamaktayız. İş imkanı sağlayabiliyoruz çünkü; sektördeki bir çok firma Info Akademi'yi tanıyor. *İş yönlendirmeleri firmaların taleplerine göre yapılmaktadır.

Modelistlik Eğitimi Galerisi:
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirilip kariyer hayatına başlayabildim. Grafik tasarım kursuda tam anlamıyla yeterli.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden çok memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi