Muhasebe Kursu

MUHASEBE
KURSU
Muhasebe Eğitimini Mali Müşavirden Alın %20 BURSLU T: 0212 451 4636 - T: 0212 452 4636

Bilgi Talebi
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Teşekkürler Info!

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirildim ve kariyer hayatıma iyi bir seviyeden başlayabildim. Grafik tasarım kursu da tam anlamıyla yeterli geldi.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden tam anlamıyla memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı tüm Info ailesine teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:

Bilgisayarlı Muhasebe Kurslarımıza Kimler Katılabilir?

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisine sahip olan herkes bilgisayarlı muhasebe kursumuza katılabilir. muhasebe kursu eğitimini kurumumuzda Mali Müşavir tarafından verilmektedir. Muhasebe eğitimini mali müşavirden alarak piyasadaki güncel, teknik, pratik ve teorik bilgiye sahip olarak mezun olursunuz. Bu sayede; mezun olan öğrenciler, bilgisayar destekli muhasebe eğitimine tamamen hakim oldukları için sektörde kolaylıkla iş bulabilirler.

Muhasebe kursumuzdan mezun olan öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

Muhasebe Finans Kursunun Süresi Ne Kadar?

Bilgisayarlı muhasebe eğitimin toplam süresi 80 saattir. İleri muhasebe eğitimi ise 26 saatte tamamlanmaktadır. Hafta içi grupları tercih edildiğinde program 2 ay, hafta sonu grupları tercih edildiğinde ise eğitim 3 ay sürmektedir.

Program seansları: Hafta içi, Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma , hafta Sonu grupları ise Cumartesi ve Pazar günleridir. Ayrıca çalışan ve Anadolu yakasından gelen kursiyerlerimiz için sadece Cumartesi veya Pazar günleri gruplar açılmaktadır.

Bilgisayarlı muhasebe eğitimini, online, uzaktan eğitim yöntemi ile birebir ve canlı olarak alabilirsiniz.

Eğitimin süresi kaç ay? 3 Ay

Sorular ve Cevapları:

Sınıflar kaç kişilik? 6 Kişilik
Uzaktan alabilir miyim? Tabiki!*
Sıkça Sorulan Sorular
Kurs sonunda iş imkânı var mı?

Tabi! Kursumuzdan devamsızlık yapmadan mezun olduğunuz takdirde anlaşmalı olduğumuz firmalara yönlendirmenizi hızlı bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca ücretsiz olarak etkili CV doldurma konusunda da yardımcı olmaktayız.

Eğitim süreci nasıl?

Eğitimlerimiz sıfırdan başlar. Yani sizi muhasebe konusunda hiç bir bilginiz yokmuş gibi kabul ederiz. Bunun sonrasında 10 – 20 saat arası teorik bilgiyle muhasebenin mantığı anlatılır. Daha sonra ise bilgisayarlı muhasebe programları üzerinde ön muhasebe ve genel muhasebe hakkındaki tüm konular anlatılır. Muhasebe konularına hakim olup, kendisini geliştirmek isteyen kişilere ise ileri seviye sınıflar açılmaktadır.

Programları evde kullanabilir miyim?

Yetkili eğitim merkezi olduğumuz programları ücretsiz olarak harici bir belleğe yükleyip evde kullanımınıza yardımcı olmaktayız.

Hangi Sektörlerde Çalışabilirsiniz?

Alışveriş Sektörü, Basın Yayın Firmaları, Danışmanlık Firmaları, Bilim ve Teknoloji Sektörü, Eğitim Firmaları, Ekonomi Finans Sektörü, Gıda Sanayi Sektörü, Giyim Sektörü, Holdingler Kuruluşlar, İhracat Sektörü, İmalat Sektörü, İnşaat / Yapı Sektörü, İthalat Firmaları, Lojistik Firmaları, Makine Sanayi Sektörü, Bilişim Sektörü ve daha birçok firmada çalışabilirsiniz.

Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirilip kariyer hayatına başlayabildim. Grafik tasarım kursuda tam anlamıyla yeterli.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden çok memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz:
Yol Tarifi Alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi