Moda tasarımı, size farklı malzemeler ve teknikler kullanarak modaya uygun ve benzersiz kıyafetler yaratmayı öğretecek bir derstir. Moda tarihi, renk teorisi ve kalıp hazırlamanın yanı sıra moda tasarımı işi hakkında da bilgi edineceksiniz.

Moda tasarımı dünyadaki en heyecan verici kariyerlerden biridir.

İster kendi işinizi kurmak isteyin, ister sadece moda hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyin, moda tasarım kursu ücretleri arasında, bütçenize en uygun ödeme koşulunu seçip kariyerinize bir yatırım yapabilirsiniz.

Öğrenim garantili Moda Tasarım Eğitimi

Moda tasarımı alanında aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kurslar sunuyoruz:

-Yeni Başlayanlar İçin Moda Tasarımı Rehberi

-Kadınlar ve Erkekler için Tasarım

-İleri Moda Tasarım Teknikleri

-Moda Fotoğrafçılığı ve Sanat Yönetmenliği

-Modelistlik ve Stilistlik

Yukarıda saydığımız genel konular kursiyerlerimize vereceğimiz eğitim konularından sadece bir kaçı. Moda tasarım eğitimi fiyatları öğrencilerimizin bizi tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden birisidir. Çünkü her zaman fiyatlarımızı en dip seviyede tutup, eğitim kalitemizi en üst düzeyde tutmuşuzdur.

%20 Burs ve Taksit Seçenekleri

Kariyer olarak moda tasarımıyla ilgileniyorsanız, başlamanın birçok farklı yolu vardır. Bunlardan en yaygın olanı da bir kursa yazılmaktır. infoakademi Mesleki Kursları olarak önceliğimiz öğrecilerimizin memnuniyetidir. Kolay ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. Kariyeriniz ve geleceğinize yatırımı hep beraber yapıp moda sektörüne sağlam bir adım atabilirsiniz.

Moda tasarım kursu fiyatları, üst düzey eğitimi ve ödeme seçeneklerini kursiyerlerine en iyi şekilde sunan infoakademi alanında uzman eğitim kadrosuyla kurs sonunda iş imkanı elde edebilirsiniz. Bu eğitimlerle, iyi bir sektöre adım atarak iş hayatında öne çıkabilirsiniz. Moda tasarım kursu ile ilgili fiyat süre ve diğer bilgiler için şubelerimizi ziyaret edebilir ya da bize telefon edebilirsiniz.

Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Nisa S. Modelistlik Kursu

Moda tasarım dersi aldım çok başarılıydı tavsiye ederim faydasını göreceksiniz. Eğitim sonrası hocamız çok destek oldu. Piyasa odaklı bir kurs aldık, sonuç mükemmel.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Modelistlik Kursu Öğrenci Yorumları
Merve K. Modelistlik Kursu

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Hocama teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Grafik Kursu Öğrenci Yorumları
Sevcan İ. Grafik Tasarım Kursu

Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirilip kariyer hayatına başlayabildim. Grafik tasarım kursuda tam anlamıyla yeterli.

Tüm Yorumlar
Başarı Hikayeleri
Muhasebe Kursu Öğrenci Yorumları
Umut G. Muhasebe Kursu

Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden çok memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim.

Tüm Yorumlar
İrtibat Bilgilerimiz: Yol tarifi alın
Şirinevler Şubesi:
Beylikdüzü Şubesi:
Sizi Arayalım
Bilgi Talebi
Whatsapp iletişim