Kurs Fiyatları

kurs-fiyatlari

sayfa-guncelleme

_____________

Muhasebe bilgimin olmamasına rağmen çok yol katettim. Ödemeler konusunda çok destek oldular. Tamamen memnun kaldım.
Okan Kısa
Muhasebe Mezunu
Vermiş olduğunuz eğitimden dolayı teşekkür ederim. Aldığım bilgilerden dolayı ise Onur Beye ayrıca teşekkürler 🙂 Eğitimden gayet memnun kaldım. Umarım bundan sonrası içinde her şey güzel olur.
Yağmur Yeşil
Tekstil Grafiği
Eğitmenlerin piyasa deneyimli olması sayesinde işe tam anlamıyla yerleştirilip kariyer hayatına başlayabildim. Grafik tasarım kursuda tam anlamıyla yeterli.
Sevcan İnikli
Grafik Tasarımcı
Güleryüzlü eğitmenlerinden ve detaylı eğitimlerinden çok memnun kaldım. Info Akademi ile modelistlik kursu aldığıma çok memnunum.
Ayşe Arslan
Bilgisayarlı Modelistlik
Info Akademi'de Grafik kursuna yazıldım. Hem eğitim anında hemde eğitim sonrasında büyük destek gördüm. Eğitimden memnun kaldığımı programları her kullandığımda anlıyorum. Herkese öneririm 🙂
Seda SERBES
Grafik Tasarım
Kurslar içerisinde en beğendiğim eğitim merkezlerinden birisi. Eğitmenler çok samimi ve güler yüzlü. Herkese tavsiye ederim. Başarılar bol şanslar (:
Arzu Şahin Ciba
Grafik Tasarım Kursu
Info Akademi'den aldığım eğitimlerden fazlasıyla memnunum. Rahatlıkla herkese önerebilirim. Güzel bi kadroya sahipler hocalar çok öğretici çok ilgili bütün kadroya özellikle kendi eğitmenime teşekkür ediyorum.
Buket Kesgin
Grafik Tasarımcı
Muhasebe bilgim yok denecek kadar azdı. ınfo Akademi'ye gelerek başarılı bir şekilde mezun oldum. Teşekürler.
Sinem Demirkol
Muhasebe Mezunu
Kısa sürede eğitimimi aldım. Kardeşimle geldiğim için indirim sağladılar. Eğitmenimiz piyasada aktif olarak çalışan biri olduğu için bize tam anlamıyla piyasa eğitimi verdi.
Pınar Kısa
Muhasebe Mezunu
Kursunuzdan aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Güler yüzlü hocalarımız sayesinde daha severek geldiğimi söyleyebilirim.Tavsiyelerim sadece bu kurs için olacaktır. INFO AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.TEŞEKKÜRLER ONUR HOCAM 🙂
Merve Çeven
Moda Tasarım Kursu
Burada geçirdiğimiz zaman içerisinde programları uygulamalı olarak işledik. Eğitmenimizin ders anlatımı ve çalışan kadronun yaklaşımı kısacası herşey den memnun kaldım.
Elif Keleş
Muhasebe Mezunu
Eğitmenimizin anlaşılır bir şekilde, ilgili ve titiz anlatımıyla başarıyı yakaladığımız bir kurum. Herşey için teşekkür ederim.
Ayşegül Kocaman
Gerber V8 Mezunu
InfoAkademi'de Modelistlik eğitimi aldım. Info Akademi 'yi seçmemin en büyük nedeni eğitimlerinin kısa sürede tamamlanması oldu. Diğer kurslarda 1 yıl süren eğitimi, daha kaliteli bir şekilde infoakademi'de alabiliyorsunuz. Boşuna harcayacak zamanınız yoksa Info Akademi' yi tercih edebilirsiniz.
Hatun AYDIN
Modelistlik Kursu
Hem teorik hem de uygulamalı olarak anlatılan grafik dersleri iş hayatında sizi bir adım ileri götürüyor. Öncesinde grafik tasarımı görmemiş yada kendini bu konuda geliştirmek isteyenlere tavsiye ederim.
Bihter Hanaylı
Grafik Tasarım
Güler yüzlü eğitimiyle, içtenliğiyle kendi evimizdeymiş gibi hissettiren sıcacık bir aile ortamında güzel bir eğitim aldık. Bundan çok memnunum ve mutluyum. Öğretmeye tamamen açık bir eğitim kurumu. Kendimi iş hayatına tam anlamıyla hazırlanmış hissediyorum. Teşekkürler.
Burcu Kocabıyık
Bilgisayarlı Stilistlik Kursu
Aldığım Grafik eğitimden tam anlamıyla memnunum. Şuanda da Stilistlik eğitimi alıyorum bu kurstan da diğeri gibi memnun kalacağımdan eminim.
Canan Aydın
Moda Tasarımcısı
Kayıt olurken ve sonrasındaki ilgi çok iyi. Eğitim sonrası verdikleri rehberlik sonucu önceki işimden daha iyi bir yerdeyim.
Fahriye NUR
Muhasebe Kursu
Info Akademi'den aldığım eğitimden çok memnunum.Sevecen ve güler yüzlü hocama çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebileceğim bir kurs.
Kader HACIOĞLU
Stilistlik Kursu
Almış olduğum eğitimlerden çok memnun kaldım. Bir kursta olması gereke her şey var burada 🙂 Hocalarıma da çok teşekkür ediyorum özellikle de kendi hocama. Seviliyorsunuz hocam 🙂
Orkun PEHLİVAN
Grafik Tasarım
Uzun zaman işşiz kaldıktan sonra kendime yatırım yapmak istedim ve bilgisayarlı modelistlik kurslarına katıldım. Şuanki işimi Info'ya borçluyum.
Enes Karabayır
Modelist
Ben yeni başladım fakat şu ana kadar her şey yolunda. Böyle de devam edeceğine inanıyorum. Şu kısa zamanda aldığım eğitim bile çok işe yaradı. Teşekkürler...
İsmail Geçgi
Grafik Tasarım
Bir çok kursu araştırdım fakat samimi davranışlarından dolayı tercih ettim. Bugün mezun oldum ve hem teorik hemde pratik bilgim çok iyi. Teşekkürler...
Burcu KOCABIYIK
Grafik Tasarım
Eğitimimden çok memnun kaldım. Bilgimi Info Akademi'ye borçluyum. Herkesin gelmesini tavsiye ederim. Başarılar diliyorum.
Enes Öksüz
Grafik Tasarım Kursu
Info Akademi Online eğitimlerine katıldım. Birebir eğitim gibi çok faydalı oldu! Sertifikamıda eve gönderdiler. Kesinlikle öneririm!
Azra Çelik
Grafik Tasarımcı
İnternette yaptığım araştırmalar sonucu InfoAkademi'ye kayıt olmaya karar verdim. Modelistlik eğitimim bittikten sonra 3 hafta içerisinde iş buldular. Teşekkürler!
Merve Karataş
Modelist
Kursa ilk başladığım günden bu yana aldığım eğitimden çok memnunum. Güler yüzlü hocalarımızdan ve verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim.
Uğur GÖL
Grafik Tasarım
Kayıt olurken ve sonrasındaki ilgi çok iyi. Eğitim sonrası verdikleri rehberlik sonucu önceki işimden daha iyi bir yerdeyim.
Fahriye Nur
Muhasebe
Telif Hakkı © 2001-2017 InfoAkademi Bilgi Teknolojileri Mesleki Eğitim Kursları
Sosyal Medya: Google+ | Twitter | Facebook | Instagram