Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDraw, Freehand ve Quark Express Programlarının Eğitimini %100 Öğrenim Garantili Olarak Alın!
Grafik Tasarım Kursu
Freehand kursu Photoshop kursu Indesign kursu Flash kursu Illustrator kursu Freehand kursu

Grafik Tasarım Kursu | Eğitimi

%100 Öğrenim garantili sınıflarımız da sizde yerinizi ayırtın.

Grafik Tasarım Kursu Hakkında Bilgi:

Grafik Tasarım Kursu bölümüne kayıt olan öğrencilerimiz; logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kartvizit, el ilanı, katalog, dergi, broşür, makbuz gibi ögelerin tasarım tekniklerini öğrenerek, baskıya hazırlanma aşamalarını görürler. Photoshop, Corel, Freehand, QuarkXpress, Illustrator ve Indesign programlarının eğitimini alıp reklam ajansları, matbaa ve gazete gibi firmaların tasarım departmanlarında  işe başlayabilir yada Freelance olarak da çalışabilirsiniz.

Grafik tasarım kursumuzdan başarılı bir şekilde mezun olan öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimizin diğer olanakları ise; istedikleri zaman saat ve gün değişikliği talebinde bulunup eğitim programlarını değiştirebilirler ve ayrıca gelemedikleri ders saatinin tekrarını ücretsiz bir şekilde alabilirler.

Grafik Tasarım Eğitiminin Süresi (184 Saat):

Grafik 1 Eğitiminin toplam süresi 132 Saat’tir (Photoshop, Freehand, Corel, QuarkExpress).
İleri Grafik Eğitiminin süresi ise toplam 52 Saat’ tir (Indesign ve Illustrator). Hafta içi grupları yada Hafta sonu gruplarını tercih edebilirsiniz. Sınırsız etüt ve eğitimi baştan alma hakkınız bulunmaktadır. Eğitiminiz bittiğinde iş yönlendirmeniz iki hafta içerisinde başlamaktadır.

Programlar Hafta içi, Pazartesi Hariç; Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma , Hafta Sonu Grupları ise Cumartesi – Pazar günleridir. Ayrıca çalışan kursiyerlerimiz için Sadece Pazar günleri  gruplar açılmaktadır.

Eğitimi Verilen Programlar:

Grafik 1  
Photoshop kursu , Freehand kursu, CorelDraw kursu, QuarkXpress kursunun eğitim içeriğinde tasarım ve baskı teknikleri gösterilmektedir. Eğitimi alan öğrencileri sektörde çok rahat bir şekilde iş bulabilirler.
Grafik 2 (İleri Grafik)

İler düzey Grafik Tasarım kursunda ise daha detaylara inilerek eğitim verilmektedir. Bu eğitim içeriğinde; Indesign ve Illustrator Kursu ayrıca Tasarım, baskı teknikleri, tam kurumsal kimlik çalışamaları bulunmaktadır.

Nerelerde Çalışabilirsiniz ?

Matbaalar, Reklam ajansları, Grafik tasarım ajansları, Fotoğraf stüdyoları, Dekorasyon ve Mimarlık Büroları, Dergi ve Gazete sektöründe, Firmaların görsel tasarım ve reklam departmanları, Serbest Çalışma ( Freelance ) gibi alanlarda çalışabilirsiniz.

Eğitimin Etiketleri:

Grafik Tasarım kursu, Grafikerlik kursu, Grafikerlik kursları, Grafik Tasarım Eğitimi, Grafik Tasarım Eğitimleri,  grafik tasarım kursları, grafikerlik eğitimi, grafikerlik eğitimleri, grafik kursu, grafik kursları, grafik eğitimi, grafikerlik kursu, grafikerlik kursları, grafik tasarım kursları istanbul şirinevler kadıköy arnavutköy, online, uzaktan, e-learning