Evrim Muhasebe Kursu

Dış Ticaret muhasebe kursu

Evrim Bilgisayar Kursu Hakkında Genel Bilgi:

Programı bilmeyen arkadaşlar için Evrim İthalat, İhracat, Edi-Eimza ve Ebirlik uygulamaları gösterilecektir.
Programı daha önce kullanmış olan kişiler için diğer detaylar öğretilecektir
Kurs sonunda kursiyerlere Evrim Bilgisayar Programı Kullanıcı Sertifikası…
Grup halinde gelenler için ayrıca indirim uygulanacaktır.

Evrim Bilgisayar Hakkında

Evrim Bilgisayar 1992 yılında kuruldu.Başlangıçta 2 kişi ile kurulan şirketimiz giderek büyüyerek sektörün en önemli yazılım şirketi haline geldi.Sürekli teknolojiyi yenileyerek programlarını geliştiren Evrim Bilgisayar gümrüklerin otomasyona geçmesi çercevesinde EDI?yi kendi bünyesinde hazırlayan ilk şirket oldu.
Sektörün ihtiyaçlarını ve sorunlarını çok yakından takip eden şirketimiz kendini sizlerin çözüm ortağı olarak görüp sizler adına çözümler üretmekte ve bunun için çalışmaktadır.

Bugün üniversitelerde Evrim Gümrükleme Programları uygulamalı ders olarak okutulmakta her yıl yüzlerce gencimiz sektöre katılmaktadır. Ayrıca meslek sahibi olmak isteyen gençlerimize kendi bünyemizde verdiğimiz sertifikalı egitimlerle yardımcı olmaya çalısmaktadır.

Yazılımlarını sizlerden gelen talepler doğrultusunda devamlı geliştirerek sürekli yeni teknolojiyi kullanarak sizlere en iyiyi en dogru ve en hızlı bir şekilde uzman kadrolarla vermeyi hedefleyen Evrim Bilgisayar Yaratıcılık , Güven, Karşılıklı saygı, Sorumluluk bilinci ve Rekabetçilik gibi degerleri bünyesinde taşıyarak hiç bir başarının tesadüf olmadıgını kanıtlamıştır.

*Evrim Programı Anlaşma Sürecimiz Devam Etmektedir.