İleri Muhasebe kursu ve Finans Kursunda; Eta, Logo, Mikro ve Yetkili Eğitim Merkezi Olduğumuz Diğer Programların Üzerinde Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe Eğitimini, Mali Müşavirden, İş Güvenceli ve Garantili Olarak Alın.
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İstanbul

Muhasebe kursunu uzaktan, online olarak da alabilirsiniz.

Bilgisayarlı ve İleri Muhasebe Kurslarımıza Kimler Katılabilir ?

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan herkes Bilgisayarlı muhasebe kursumuza katılabilir. Muhasebe bölümü bilindiği üzere firmaların olmazsa olmazlarından ve en önemli yapılarındandır. Sizde muhasebe mesleğinde yer edinmek ve bu alanda profesyonel, piyasa bilgisi olan eğitmenlerle kariyer yapmak istiyorsanız %100 Eğitim Garantili Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna katılabilirsiniz.

Muhasebe kursumuzdan mezun olan öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimizin diğer olanakları; eğitimini alacakları programları ücretsiz bilgisayarlarına yükleyebilirler, istedikleri zaman saat ve gün değişikliği talebinde bulunup eğitim programlarını değiştirebilirler ve ayrıca devamsızlık yaptıkları ders saatinin tekrarını ücretsiz bir şekilde birebir olarak alabilirler.

Muhasebe kursunu veren eğitmenimiz Mali Müşavir olup, piyasada aktif olarak çalıştığı için, mezun olduğunuzda istediğiniz yerde işe başlayacak teorik ve teknik bilgiye sahip olursunuz. Bu sayede; devamsızlık yapmadan mezun olan öğrencilerimizi, bizden Muhasebeci isteyen firmalara kolayca yerleştirip referans olabiliyoruz.

Eta SQL, Logo, Mikro Bilgisayarlı Muhasebe Kursunun Süresi (120 Saat):

Eğitimin toplam süresi 96 + 24 Saat’tir. Hafta içi grupları tercih edildiğinde program 2 Ay, Hafta sonu grupları tercih edildiğinde ise  3 Ay sürmektedir. Programlar Hafta içi, Pazartesi Hariç; Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma, Hafta Sonu Grupları ise Cumartesi ve Pazar günleridir. Ayrıca çalışan kursiyerlerimiz için Sadece Pazar günleri  gruplar açılmaktadır.

Bilgisayarlı Muhasebe Kurs İçeriği:

Ön Muhasebe Kursu

Stok İşlerini yapmak, Cari hesap, Alışlar, Satışlar, Tahsilâtlar, Ödemeler, Çek, Senet, Raporlar, Entegreler ve fazlası...

Genel Muhasebe Kursu

Tek Düzen Hesap Planı, Gelir Tablosu, Bilanço, Bilanço İlkeleri, Bilançonun Denkliği, Bilanço Düzenlenmesi, Yevmiye Defteri, Büyük Defter Mizan ve fazlası...

İleri Muhasebe

Beyannameler, Muhtasar, Beyanname, KDV Beyannamesi, Geçici Vergi Beyannamesi, Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi, Envanter işlemleri, Maliyet Muhasebesi, İthalat ile İhracat Kavramları, Dış Ticaret İşlemleri ve fazlası...

Hangi Sektörlerde Çalışabilirsiniz ?

Alışveriş Sektörü, Basın Yayın Firmaları, Danışmanlık Firmaları, Bilim ve Teknoloji Sektörü, Eğitim Firmaları, Ekonomi Finans Sektörü, Gıda Sanayi Sektörü, Giyim Sektörü, Holdingler Kuruluşlar, İhracat Sektörü, İmalat Sektörü, İnşaat / Yapı Sektörü, İthalat Firmaları, Lojistik Firmaları, Makina Sanayi Sektörü, Bilişim Sektörü ve dahah birçok firmada çalışabilirsiniz.

Kurs sonunda sahip olacağınız ünvanlar;

  • Muhasebe Elemanı
  • Finans Sorumlusu
  • Ön Muhasebe Elemanı

Info Akademi Kurs Oyları :

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (69 Oy Sayısı, Ortalama Oy: 4,28)
Eğitimin Etiketleri:

bilgisayarlı muhasebe kursu, muhasebe eğitimi, ileri muhasebe kursu, eta logo mikro kursu, ön genel muhasebe kursları istanbul şirinevler beylikdüzü, online, uzaktan, e-learning