Bilgisayarlı İşletmenlik Kursu 

Bilgisayar bilgisi olmayan herkes, bilgisayarlı işletmenlik kurslarımıza katılıp %100 Öğrenme Garantisi ile kurslarımızdan mezun olabilirler. Bilgisayarlı İşletmenlik Kursunu alarak bir bilgisayarı genel olarak tanıyıp internet üzerinde Sosyal medya kullanımı, internet erişim bilgisi, E-posta yollayıp ve Cevaplama, hesap açma gibi işlemleri yapıp, Word’ de belge oluşturup-yazdırma, Excel’de sayısal hesaplamalar ve tablolar yapma gibi önemli konuları öğrenirsiniz.

Bilgisayar Donanım – WORD – EXCEL – POWERPOINT – İnternet Eğitimi

Programın Adı: Süresi:
Windows Kursu 20 Saat
Word Kursu 10 Saat
Excel Kursu 10 Saat
Power Point Kursu 10 Saat
İnternet Eğitimi 5 Saat
Donanım Kursu 10 Saat

 

 

Eğitimin Süresi:

Eğitimin toplam süresi 65 Saat’tir. Hafta içi grupları tercih edildiğinde program 2 Ay, Hafta sonu grupları tercih edildiğinde ise  3 Ay sürmektedir.

Programlar Hafta içi, Pazartesi Hariç; Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma , Hafta Sonu Grupları ise Cumartesi – Pazar günleridir. Ayrıca çalışan kursiyerlerimiz için Sadece Pazar günleri  gruplar açılmaktadır.Eğitimlerimiz sıfır temel eğitimden başlamaktadır.

[styledbox type=”information” align=”center”]

Kalan Kontenjan 

Hafta İçi (Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma):

Kalan Kontenjan Sayısı: 3 Kişilik

Hafta Sonu (Cumartesi, Pazar):

Kalan Kontenjan Sayısı: 4 Kişilik

[/styledbox]

Bilgisayar Kursu, Bilgisayar Kursları, Bilgisayar Dersi, Bilgisayar Dersleri, Bilgisayar Eğitimi, Bilgisayar Eğitimleri, Word Kursu, Office Kursu, Excel Kursu, internet Kursu, msn kursu, ofis kursu,Online, uzaktan, e-learning